Historická budova Hotelu Štramberk se nachází na náměstí stejnojmenného města. Disponuje maximální kapacitou 6 nadstandardně vybavených pokojích. V klidném dvoře nenápadné budovy se nachází letní terasa, kde mohou hosté posedět a relaxovat u dobré kávy či sklenky vína. Součástí hotelu je útulná restaurace s krbem nabízející zážitkovou gastronomii. Budova hotelu je propojena s areálem Lašských pivních kúpelí, kde mohou hosté navštívit wellness centrum a relaxovat v dřevěných vanách či solné jeskyni. Hotelové prostory jsou pokryté bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Hotel nabízí omezené množství parkovacích míst před svou budovou, které mohou hosté za poplatek využít.

Vysokorychlostní internet zdarma

Snídaně v ceně

Komfortní parkování

Restaurace s letní terasou

Apartmá

Krásný podkrovní apartnám obsahuje koupelnu s vanou, místnost s pohovkou ideální pro menší jednání nebo relaxaci a spací pokoj s postelí. Pokoj je vybaveny klimatizací, minibarem, WIFI zdarma. Doporučujeme pro rodinny s dětmi nebo jako novomanželské apartmá.

Dvoulužkový pokoj

Stylově vybavený pokoj dřevěným nábytkem. Pokoj je vybavený vanou nebo sprchovám koutem. V rámci vybavení najdete minibar, fén.

Pokoje

Hosté Hotelu Štramberk se mohou ubytovat v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji. V nabídce je též prostorný apartmán pro náročnější klienty. Součásti vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů, županem a přezůvkami. V pokoji je hostům k dispozici Wi-Fi připojení na internet. Některé z pokojů jsou též plně klimatizovány. Hosté mohou navštívit areál Lašských pivních kúpelí, který je propojen s budovou hotelu. K dokonalé relaxaci jsou zde připraveny dřevěné vany s pivními a vinnými koupelemi, které můžete absolvovat též jako pár. K dispozici je zde solná jeskyně.

Gastronomie

Každé ráno je hostům servírována chutná bufetová snídaně s širokou nabídkou pokrmů. Hotelová restaurace s kapacitou 32 míst nabízí zážitkovou gastronomii. Na jejím stálém jídelním lístku najdeme pokrmy mezinárodní kuchyně a skvělá tuzemská i zahraniční vína. V letním období mohou hosté využít posezení na klidné terase v atriu budovy.

Okolí

Dominantou města je zřícenina hradu Strallenberg, které vévodí věž Trúba. Najdeme zde prostory bývalé hladomorny a vnitřní terasu věže, které dnes slouží stále expozici spojené s významnými místy, osobnostmi a historií okolí. Nezapomeňte v kraji ochutnat slavné Štramberské uši, pečivo z medového kořeněného těsta. To získalo svůj název od tvaru zatočeného do svinutých uší. Lašská naučná stezka vás zavede na Bílou horu, odkud můžete obdivovat výhled z moderní rozhledny se symbolem struktury DNA.

Dostupnost

Hotel se nachází v samotném centru města Štramberk v rohu náměstí. Autobusová zastávka Městský úřad je vzdálená jen několik kroků od budovy hotelu. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová a vlaková spojení do okolních měst. Vlakové nádraží je vzdálené necelé 2 kilometry jižně od hotelu. Hosté přijíždějící do města autem jej za poplatek mohou zaparkovat na parkovišti hotelu.