Penzion Jaroňkova pekárna, sídlící v historickém měšťanském domě, naleznete ve Štramberku, přímo naproti farnímu kostelu svatého Jana Nepomuckého. Luxusně zařízené a historicky laděné pokoje či apartmány nabízejí stylové a romantické ubytování pro jednotlivé turisty, páry i rodiny s dětmi. V zadním traktu penzionu můžete posedět ve stylové kavárně s pekárnou. Parkování vozů je zpoplatněno.

Vysokorychlostní internet zdarma

Snídaně v ceně

Komfortní parkování

Historicky laděné pokoje a apartmány

Apartmá

Krásný podkrovní apartnám obsahuje koupelnu s vanou/ sprchový kout, místnost s pohovkou ideální pro menší jednání nebo relaxaci a spací pokoj s manželkou postelí. Pokoj je vybaveny WIFI zdarma. Doporučujeme pro rodinny s dětmi nebo jako novomanželské apartmá.

Dvoulužkový pokoj

Stylově vybavený pokoj dřevěným nábytkem. Pokoj je vybavem vanou nebo sprchovám koutem. V rámci vybavení najdete fén.

Pokoje

Penzion Jaroňkova pekárna nabízí svým hostům stylové ubytování ve dvou apartmánech s možností přistýlky a dvou dvoulůžkových pokojích zdobených historickými artefakty. Součástí základního zařízení všech pokojů je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech pokojích naleznete pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Ubytování spolu se zvířaty je nadstandardní služba za příplatek.

Gastronomie

Součástí Penzionu Jaroňkova pekárna je útulná stylová kavárna s pekárnou. Pochutnat si můžete na vždy čerstvém pečivu. K příjemnému posezení nad sklenkou dobrého nápoje poslouží také prostorné atrium zvané Anglický klub. Kavárnu i Anglický klub lze využít pro komorní rodinné či firemní akce.

Okolí

Štramberk naleznete na Moravě, v okrese Nový Jičín a v předhůří Beskyd. Vyhledávanou dominantou města je 200 metrů vzdálený hrad Štramberk s gotickou věží Trúba. K návštěvě zve také Radhošť se sochou boha Radegasta, městský park Národní sad, rozhledna Bílá hora, jeskyně Šipka, 14 kilometrů vzdálená Velká sjezdovka či Prosper Golf Resort Čeladná.

Dostupnost

Parkování vozů na štramberském náměstí je zpoplatněno. Rezervace parkovacího místa je nutná. Letiště Leoše Janáčka Ostrava je od Penzionu Jaroňkova pekárna vzdáleno pouhých 11 kilometrů. K dispozici je letištní transfer.