Historická budova resortu Štramberk Spa se nachází na náměstí města Štramberk. V klidném dvoře budovy se nachází letní terasa, kde mohou hosté posedět a relaxovat u dobré kávy či sklenky vína.

Budova hotelu je propojena s areálem Lašských pivních kúpelí, kde mohou hosté navštívit wellness centrum a relaxovat v dřevěných vanách či solné jeskyni. Hotelové prostory jsou pokryté bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.

Pokoje

img-600-content-hotel-001 

Hosté Resortu Štramberk Spa se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích kategorie Classic nebo Premium. V nabídce je též prostorný apartmán pro náročnější klienty. Součásti vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů. V pokoji je hostům k dispozici Wi-Fi připojení na internet.

Hosté mohou navštívit areál Lašských pivních kúpelí, který je propojen s budovou hotelu. K dokonalé relaxaci jsou zde připraveny dřevěné vany s pivními a vinnými koupelemi, které můžete absolvovat též jako pár. K dispozici je také solná jeskyně.

Gastronomie

Každé ráno je hostům servírována chutná bufetová snídaně s širokou nabídkou pokrmů. Hotelová restaurace s kapacitou 32 míst nabízí zážitkovou gastronomii. Na jejím stálém jídelním lístku najdeme pokrmy mezinárodní kuchyně a skvělá tuzemská i zahraniční vína.

V letním období mohou hosté využít posezení na klidné terase v atriu budovy.

img-600-content-restaurace-001 

Okolí

img-600-content-stramberk-001 

Štramberk naleznete na Moravě, v okrese Nový Jičín a v předhůří Beskyd. Dominantou města je zřícenina hradu Strallenberg, které vévodí věž Trúba. Najdeme zde prostory bývalé hladomorny a vnitřní terasu věže, které dnes slouží stále expozici spojené s významnými místy, osobnostmi a historií okolí.

Nezapomeňte v kraji ochutnat slavné Štramberské uši, pečivo z medového kořeněného těsta. To získalo svůj název od tvaru zatočeného do svinutých uší. Lašská naučná stezka vás zavede na Bílou horu, odkud můžete obdivovat výhled z moderní rozhledny se symbolem struktury DNA.

Dále hosté mohou zavítat do Městského pivovaru Štramberk, kde ochutnají mnoho pivních speciálů. Tento pivovar se nachází 10 metrů od hotelu. K návštěvě zve také Radhošť se sochou boha Radegasta, městský park Národní sad, rozhledna Bílá hora, jeskyně Šipka, 14 kilometrů vzdálená Velká sjezdovka či Prosper Golf Resort Čeladná.

Dostupnost

Resort se nachází v samotném centru města Štramberk v rohu náměstí. Autobusová zastávka Městský úřad je vzdálená jen několik kroků od budovy hotelu. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová a vlaková spojení do okolních měst.

Vlakové nádraží je vzdálené necelé 2 kilometry jižně od hotelu.

Letiště Leoše Janáčka Ostrava je od Štramberk Spa vzdáleno pouhých 11 kilometrů. K dispozici je letištní transfer.

img-600-content-letiste-001