Dopřejte si jedinečný relaxační zážitek a přijďte si vychutnat blahodárné účinky kúpelí.

Pivní kúpele

Složení lázně je z přírodních surovin jako je sůl z mrtvého moře, rašelina, kvasnice a pivní pěna to vše v unikátní dubové kádi vám zajistí chvíle odpočinku a relaxace. 
Kombinace složení má blahodárný vliv na vaši pokožku. Urychluje její regeneraci a má omlazující účinky. 

6253ba30-b37a-4b56-9b1e-3f158d3a689c 

Vinné kúpele

Složení lázně obsahující sůl z mrtvého moře, rašelinu, vinný extrakt, levanduli v mandlovém oleji a vinnou pěnu dodá pokožce ztracenou elasticitu a pružnost. Posiluje krevní oběh a pomáhá s problémy se zády a klouby.
Aby byl účinek dokonalý, součástí procedůry je správně vychlazená láhev vína.

Štramberk SPA Ceník lázně 

Napište nám

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem těchto osobních údajů je společnost A&H Resorts s.r.o., sídlem 28. října 68/165, 709 00 Ostrava.
Zpracovatelem je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..